Купити віск в Києві. Віск для свічок.

Замовити

Віск із забрусу. Вартість воску 400 грн за кг. Дзвоніть пасічнику Андрію Макаровичу по телефону (096)723-17-26 або пишіть на e-mail.

віск для свічок

 Чи можна знайти в природі речовину, яка б з однаковим успіхом застосовувалась  в косметології, важкій та легкій промисловості, в мистецтві та побуті? Напевне, віск дійсно можна назвати універсальною речовиною і в своєму роді унікальною. Якщо добре знати про всі можливості, які приховує в собі ця тверда речовина, схожа на золото, то звичайні воскові свічки виклядають як марнування такого цінного продукту.

 Легкоплавкість воску і здатність застигати досить швидко використовувалась в різноманітних побутових потребах.  Крім звичайних свічок, в ходу були також воскові палички для запечатування листів, таблички, покриті бджолиним воском, на яких можна було писати спеціальною паличкою. Спеціалісти з чавунного лиття виявили, що віск, що застигає, має ту ж саму ступінь усадки, що і чавун, це дало прекрасну можливість перевіряти форми для лиття на воску, враховуючи що виробництво чавуну набагато більш складне та енергоємне.

Віск є в складі лікувальних та косметологічних мазей, а в професійній косметології використовуються навіть ванночки для рук, для ступней– вони допомагають зволожити шкіру, підлікувати тріщинки, ранки та дрібні запалення.

Магазин меду Апі Світ, Україна, Київ, вул. Радунська 11, тел. (096)723-17-26