Продаж бджоломаток

Замовити

Де можна купити бджоломатку в Києві і Україні.

Після зимівлі для пасічників починається новий сезон. Погода стає більш теплою, пахне весною. Якщо пасічник не знайшов бджоло матку у вулику – це означає що бджоли залишені самі на себе, і потрібно знайти заміну для бджоломатки. Для досвідчених пасічників і для тих в кого багато бджолосімей на пасіці – це не має бути складною задачею. А от для невеликої пасіки на кілька вуликів – це проблема, яку потрібно вирішувати терміново.

Можна попросити чи купити бджоло матку в друзів чи знайомих пасічників поблизу від вас. Якщо такі є – це чудове рішення.

Можна купити бджоломатку на нашій пасіці в Хмельницькій обл., с.Свіршківці, зробивши попередній запит по телефону та узгодивши час приїзду. Ціна бджоломатки 400 грн. Оплата готівкою на місці.

Можна купити бджоломатку в Києві, отримати на автовокзалі недалеко від центрального з\д вокзалу і м. Вокзальна, зробивши попередньо замовлення по мобільному телефону, і узгодивши з пасічником час доставки. Передоплата через Укрпочту, Приватбанк або за домовленістю. Ціна бджоломатки 250 грн., можлива оплата доставки.

Також можна замовити доставку бджоло матки в будь-яке місто України через службу кур’єрської доставки. Замовлення треба узгодити з пасічником Андрієм Макаровичем. Передоплата через Укрпочту, Приватбанк або за домовленістю. Ціна бджоломатки 400 грн., можливо оплата доставка.

Якщо Ви раніше купували в нас бджоло матки, бджоло пакети, мед або іншу продукцію, напишіть нам на e-mail Ваш відгук. Як у Вас справи чи все добре. Ми сподіваємось що це так!

Магазин меду Апі Світ, Україна, Київ, вул. Радунська 11, тел. (096)723-17-26