Бджолиний віск у мистецтві.

Замовити

Бджолиний віск в мистецтві.

Як може звичайний бджолиний віск увійти до історії, в мистецтво? Насправді це знають усі. Музей воскових фігур мадам Тюссо може нахвалятися всесвітньою популярністю, у нього безліч продовжувачів. Віск, в силу своїх унікальних властивостей, має відмінні моделюючі властивості - з нього можна виліпити що завгодно, з найдрібнішими подробицями, наділити цю фігуру індивідуальними особливостями. Складно створити видимість ідентичної зовнішності за допомогою воску, але майстри домагаються схожості, що лякає. Воскові фігури виходять настільки живими, що передають не лише зовнішність, але і характер прототипу.

Бджолиний віск у всі часи використовувався для виготовлення карнавальних масок, на картонну або ткану основу наносився тонкий шар воску, на який потім ліпилися різні додаткові деталі, нерівності. Після цього воскова маска розфарбовувалася в різні кольори, прикрашалася химерним різьбленням. Вощений папір, який застосовується для виготовлення декорацій, деталей костюмів, різних прикрас, відрізняється більшою щільністю, ніж звичайна - такі вироби міцніші і довговічніші. Віск надає міцність, це легко помітити на прикладі звичайної вощеної нитки, яка використовується для  прошивки взуття і стратегічно важливих частин одягу.

Купити віск можна в нашому інтернет магазині в Києві Апі Світ, а також на пасіці в Хмельницькій області, або замовити доставку по Україні. Замовляйте віск по телефону або пишіть на e - mail. Будемо ради співпраці.

Магазин меду Апі Світ, Україна, Київ, вул. Радунська 11, тел. (096)723-17-26