Бджолопакети Новою Поштою 2021 з доставкою по Україні. Вкажіть нижче Ваш телефон для зв'язку!
Замовити
Дзвоніть! Тел (096)723-17-26 Пасічник Андрій Макарович
Ціна сотового бджолопакета 1500 грн. При поверненні ящика - повернення коштів 200 грн. Доставка бджолопакетів Новою Поштою по всій Україні. Оплата на карту Приват або грошовим переказом.
Ціна безсотового бджолопакета 1400 грн . Лише самовивіз з пасіки у Хмельницькій обл. При поверненні ящика 150 грн.
Приймаються закази на бджоломатки (кавказянка) 300-350 грн.
Ціна бджоломаток 300 грн - ті, що виведені влітку, 350 грн - ті що перезимували.
Бджолопакети в 2023 році можна купити на пасіці в Хмельницькій області або отримати доставку по Україні. Попередньо потрібно домовитись з пасічником про умови та час доставки.
Оплата: Карта ПриватБанка. готівкою якщо Ви приїхали на пасіку в Хмельницьку обл., а також грошовим переказом.
Пасіка не дуже велика близько 50 вуликів, тому ми продаємо бджоли невеликими партіями, і з оптовими покупцями не працюємо.
На пасіку здебільшого звертаються пасічники початківці або пасічники яким потрібно кілька бджоло пакетів або вуликів, бо їх власні бджоли загинули. В другому випадку питань зазвичай не виникає а от з першими питань буває більш ніж достатньо. Андрій Макарович завжди радий відповісти на питання та проконсультувати. Наприклад:наскільки вигідно займатись бджолами і скільки грошей реально приносить пасіка. Щодо цього питання рекомендуємо статтю на нашому сайті Бізнес план на 10 бджолосімей, в ній можна знайти відповіді на деякі питання. Або наприклад питання: скільки потрібно часу щоб розвести бджіл і що для цього потрібно? Чому в одного пасічника є мед , а в іншого що поруч живе і має пасіку меду немає, хоча кількість бджолосімей така сама? Таких питань насправді дуже багато у тих, хто обрав бджолярство як власне хобі або додатковий заробіток.
Читайте далі кілька порад для пасічників-початківців:
Порада перша: Користуйтесь власним розумом для прийняття важливих рішень! Те що пишуть про рентабельність бджолярства – це правда, рентабельність дійсно висока, але люди які бджолу бачили тільки в книжці і по телевізору і пишуть статті, не кажуть про багато факторів яку можуть дуже сильно вплинути на ефективність господарювання на пасіці.
Для того щоб займатись бджільництвом потрібен постійний дохід з інших джерел - так як перші 1-2 роки це буде ваше хобі. Має бути земельна ділянка для пасіки , також приміщення для того щоб працювати з рамками, вуликами, де це все зберігати (якщо вони не зимові), також потрібне приміщення для викачки та зберігання меду. Ще потрібен інвентар бджоляра (одяг, інструменти, медогонка). Але в першу чергу потрібні ЗНАННЯ. Це той фактор який вплине на те наскільки ваша ідея зайнятись бджільництвом буде успішна. Не варто орієнтуватись на популярні статті як ця, що ви читаєте, варто прочитати кілька книжок загальної теорії і практики бджільництва, купити спеціалізовані журнали про бджільництво , и тільки в третю чергу запитати поради в знайомого пасічника. Дуже часто пасічники-початківці ігнорують перші два пункти і переходять одразу до третього, але так не варто робити. Як йшлося раніше, користуйтесь власним розумом для прийняття важливих рішень! :)
Після того як ви маєте необхідні теоретичні знання про бджільництво і маєте принаймні одного знайомого пасічника десь поруч в одному населеному пункті- варто купувати бджолопакети і розводити пасіку. Буде шкода якщо куплені весною бджолопакети помруть потім взимку бо ви не розрахували з кормом чи температурним режимом.
На кожній пасіці має бути аптечка бджоляра на випадок якщо в когось поруч може бути сильна алергія на бджолину отруту (жало). Для людей з такою алергією навіть один бджолиний укус може бути смертельним.
Порада друга: Маючи знання з бджільництва і невелику пасіку виникає питання – ЯК ЦЕ ПРОДАТИ? Друзів, родичів нагодували, пригостили і власній родині меду вистачає – що далі? Коли виробництво меду вже більш менш налагоджено, хотілось би щоб це був скоріше невеликий бізнес аніж хобі, але як це зробити? Це запитання задають собі лише ті пасічники в яких є знання, досвід і здорові бджолині сім’ї.
Книжки і журнали тут не допоможуть – в них про це не пишуть. Чтобы продати мед чи інші бджолопродукти потрібно не боятися освоювати сучасні технологій і вміти спілкуватись з людьми. Всього 2 пункти. Це дуже просто. Давайте пройдемось по черзі: 1) не боятися освоювати нові технологій: багато пасічників в Україні живуть своїм власним життям в своєму селі і скоріше сього вони не сидять в інтернеті та не лазять по форумах і сайтам. АЛЕ в багатьох з них є дочки та сини, друзі та сусіди, хороші знайомі які знають що таке google , yandex, e-mail, skype, дошки оголошень, каталоги підприємств, знають що інтернет реклама набагато ефективніша ніж друкована + вона буває безкоштовна, які знають як працює кур’єрська доставка по всій Україні і багато інших корисних речей. Можливо пасічникам знадобиться допомога в освоєнні сучасних технологій - я сподіваюсь вони її отримають, все в ваших руках. 2) вміти спілкуватись з людьми: це насправді дуже складний пункт . Хочу звернути на нього особливу увагу, бо зазвичай його всі ігнорують. Якщо ви хочете продавати мед в місцевих магазинах у вашому районі, потрібно спілкуватись з власниками магазинів – запропонувати їм цікаві умови щоб їм це теж було вигідно,якщо покупці приходять до вас додому – потрібно вміти спілкуватись з кожним окремо, якщо продукцією цікавиться оптовий покупець - до них треба ще інший підхід. Думаю 99 % пасічників України це не вміють робити - не вміють продавати свій товар, цей навик абсолютно нерозвинений. А шкода, дуже школа. На пропущені телефоні дзвінки потрібно завжди передзвонювати і уважно слухати людей, також потрібно відповідати на e-mail, уступити в ціні в деяких випадках і знаходити компроміс. Закупівельники - це не трутні – це люди які роблять роботу яку пасічники с амі поки-що не вміють робити. Я впевнена більшість пасічників не вміють продавати мед та бджоло продукти за кордон. Також, посередники вміють спілкуватись з постачальниками з інших країн і знають на яких умовах можливий продаж. Не варто їм дорікати за те що вони роблять свою роботу, навпаки варто в них вчитись Це шлях який обрали для себе ми, можливо цей шлях для вас.
Трохи практики : згідно нашого досвіду за останні кілька років присутності в інтернеті - продавати мед через інтернет досить складно, більшість наших покупців це постійні клієнти (знайомі знайомих сусіди і т д) , через інтернет в нас купують не так часто. Зате такі товари я бджоло пакети, бджоло матки, настойку воскової молі, віск – купують значно більше. Щодо меду частіше покупців до нас звертаються з пропозицією щось продати (воду, тару, рекламу….) або купити мед оптом за дуже низькою ціною.
Список сайтів де варто розмістити інформацію про вашу пасіку, або якщо ви оптовий покупець – там ви знайдете багато українських пасічників.
1) all-biz
2) prom.ua
3) slando.ua
4) ati.com.ua
5)emarket.ua
Сподіваємось інформація була для вас корисною.
Магазин меду Апі Світ, Україна, Київ, вул. Радунська 11, тел. (096)723-17-26