Віск в промисловості

Замовити

Бджолиний віск в промисловості

Чи може натуральний бджолиний віск допомогти літаку злетіти? У буквальному розумінні, природно, не може, проте в авіаційній промисловості віск займає чимале місце. Виробництво бджолиного воску для включення до складу всіляких просочень, покривних емульсій придбало переконливі масштаби.

Бджолиний віск потрібний також в шкіряній справі, він входить до складу засобів, що надають шкірі м'якість. За допомогою бджолиного воску шкіряні вироби стають водонепроникні, приємні та блискучі. Ця ж властивість воску активно застосовується при створенні всіляких засобів для догляду за деревиною. Натирання воском дерев'яного паркету і меблів довгі віки замінювало промислове лакування і поліровку, і результат дійсно радував - окрім доглянутого зовнішнього вигляду, деревина придбавала приємний, властивий тільки справжньому бджолиному воску, аромат.

Найактивніше віск використовує хімічна промисловість. Він не лише входить до складу емульсій, просочень і фарб, але і є одним з найважливіших прототипів, який хімічна промисловість сподівається відтворити штучним шляхом. І успіхи дійсно є, але по складу синтетичний віск серйозно поступається натуральному.

Купити натуральній бджолиний віск можна в нашому інтернет-магазині Апі Світ, дзвоніть пасічнику по телефону або пишіть на e-mail.

Магазин меду Апі Світ, Україна, Київ, вул. Радунська 11, тел. (096)723-17-26