Бджолиний віск в медицині.

Замовити

Віск в медицині.

Використання натурального бджолиного воску в медицині йде коренями в глибоку старовину. Ледве тільки люди розібралися, що медоносна бджола є надзвичайно корисною комахою, і розкуштували мед, як віск зайняв чільне місце в мистецтві лікування.

Свіжим бджолиним воском заліплювали рани, на його основі виготовляли різні цілющі мазі, його включали до складу пастил, які пацієнти приймали за призначенням лікаря. Лікарські пастили на основі бджолиного воску можна вважати прародителями сучасних пігулок. Ще легендарний Авіценна рекомендував прикладати перепічку з гарячого бджолиного воску на горло при застуді - це прекрасний спосіб для вигрівання хворого місця.

Температура плавлення чистого бджолиного воску дозволяє створювати такі лікарські форми, як супозиторії, або, простіше виражаючись, свічки. Лікарські засоби в цій формі успішно застосовуються в проктології і гінекології, дозволяють проводити незамінну медичну терапію.

Без натурального бджолиного воску медицина істотно збідніє, адже ця не просто єднальна речовина, а унікальна по складу речовина, замінити яке на даний момент просто нічим.

Купити віск можна в нашому інтернет магазині Апі Світ в Києві або замовити доставку по Україні. Замовити можна по телефону або пишіть на e - mail.

Магазин меду Апі Світ, Україна, Київ, вул. Радунська 11, тел. (096)723-17-26