Мед купити в Києві в інтернет-магазині (096) 723-17-26

 

 

 Мед для роздрібних покупців:

 1. Мед акацієвий 2019. Сорт акація+різнотрав'я. Колір світло жовтий, кремовий, почав кристалізуватись, як на фото. Ціна 150 грн за літр. 450 грн за 3 л банку. Мед натуральний, не розігрітий. Є безкоштовна доставка в Києві до ст метро. Є доставка Новою Поштою по Києву та Україні. Безкоштовна доставка для Троєщини. Дзвоніть пасічнику для замовлення.

акацієвий медмед акація

2. Мед квітковий 2019. Cорт різнотрав'я+соняшник. Колір світло-коричневий, насичено-жовтий, рідка консистенція. Ціна 140 грн за літр, 420 грн за 3 л банку. Мед натуральний, не розігрітий - з часом кристалізується.

квітковий медsummer_2019

 Мед для оптових покупців:

Соняшниковий, викачка серпень 2019 року. Колір насичений жовтий, густа консиситенція, ціна 100 грн за літр, 2000 грн за 20 л відро. Мед натуральний, не розігрітий. Безкоштовна доставка по Україні Новою Поштою, або самовивіз з пасіки. Дзвоніть пасічнику Андрію Макаровичу для уточнення деталей.

соняшниковий мед оптомсоняшниковий медсоняшниковий мед 

 Мед багатий на мінерали та вітаміни, найкраще смакує з зеленим та чорним чаєм та млинцями. Також натуральний мед можна додавати у випічку, вважається що так вона залишатиметсься довше свіжою.

Мед рекомендовано як частину збалансованого здорового харчування для всіх категорій населення. тому мед - незамінний продукт на столі в кожній родині.

Окрім того що мед використовується в їжу, з нього господині роблять також натуральні маски для обличчя та тіла.