Купити мед в Києві з пасіки (096) 723-17-26

 Мед з пасіки для роздрібних покупців:

 1. Мед Прикарпатський. Сорт акація+різнотрав'я. Колір світло жовтий, мед. Ціна 170 грн за літр. 510 грн за 3 л банку. При заказі від 10 літрів безкоштовна доставка до квартири курьєром Нової Пошти. Мед натуральний, не розігрітий. Самовивіз з Троєщини. Доставка Новою Поштою, Укр Поштою, Джастіном по Києву та Україні. Безкоштовна доставка для Троєщини. Дзвоніть пасічнику для замовлення. Для постійних покупців діють знижки, деталі читайте в СМС. Актуально на 2020.

мед

2. Мед соняшниковий, дуже смачний. Очікуємо в липні 2020. Доставка з пасіки в Київ та по всій Україні. Відправка в платискових відрах по 1 літру або 0.5 л. Колір жовтий, густа консистенція, Ціна 150 грн за літр. 450 грн за 3 л. Мед натуральний, не розігрітий. При замовленні 20 літрів меду - безкоштовна доставка по Україні. 

соняшниковий медмед із соняшника


Мед багатий на мінерали та вітаміни, найкраще смакує з зеленим та чорним чаєм та млинцями. Також натуральний мед можна додавати у випічку, вважається що так вона залишатиметсься довше свіжою.

Мед рекомендовано як частину збалансованого здорового харчування для всіх категорій населення. тому мед - незамінний продукт на столі в кожній родині.

Окрім того що мед використовується в їжу, з нього господині роблять також натуральні маски для обличчя та тіла. 

Магазин меду Апі Світ, Україна, Київ, вул. Радунська 11, тел. (096)723-17-26