Віск в косметології

Замовити

Унікальні властивості бджолиного воску та його здатність поєднуватись з різними речовинами в однорідну масу зробили цю справді унікальну речовину незамінною в косметології. Ще здавна віск застосовувався для створення помади, різних засобів, які сприяють красі та привабливості.

В складі помади віск застосовується, тому що він ніжно доглядає за шкірою губ, пом’якшує її, при цьому натуральний віск добре змішується з натуральними барвниками, які і надають помаді кольору. В старі часи віск змішували з різними добавками і застосовували для волосся, шкіри. Також віск застосовували щоб приховати не достаток зуба, хоча жувати таким зубом не можна було, втім такий муляж сприяв красі посмішки.

На даний момент у виробництві бджолиного воску є певні труднощі, зміни в кліматі та різноманітні екологічні проблеми призвели до того, що популяція медоносних бджіл сильно падає. Вчені проявляють занепокоєння , а хімічна промисловість намагається повторити склад натурального бджолиного воску в штучних умовах. Але не все так страшно і поки що ми можемо дозволити собі користуватися косметикою на основі натурального бджолиного воску.

Купити віск можна в Києві або зробити замовлення з доставкою по Україні.

Магазин меду Апі Світ, Україна, Київ, вул. Радунська 11, тел. (096)723-17-26