Настойка восковї молі

Замовити

Настойка воскової молі - 150 грн за 100 мл. Доставка по Києву та Україні.


настойка воскової молі На пасіці в Хмельницькій області. а також в Києві можна придбати настойку воскової молі, настойка на 60% спирті. 


 Кількість оомежена тому замовляйте попердньо по телефону або пишітье на e-mail вказавши свій мобіильний телефон.

 Настойка восковоїй молі не є ліками!!! Якщо у вас є захворювання - обов'язково зверніться до лікаря, тим більше лікарі окрім  мед препаратів радять і цю настойку. Не бійтесь запитати пораду з цього приводу у спеціаліста.

 Дозування: Для лікування - 1 крапля на 2 кг ваги дорослої людини за 3 прийоми. Тобто для ваги 80 гк, 40 крапельна день, на 3 прийоми по 13 крапель за один прийом.

Для профілактики - 1 крапля на 10 кг ваги. Для 80 кг ваги, 8 крапель за один прийом, тобто 24 краплы на день.

Передозування може призвести до прискореного серцебиття. В такому випадку треба знизити кількість крапель. Також не варто приймати настойку перед сном так як вона має тонізуючий ефект, и заснуть одразу у Вас не вийде. Краще вранці і після обіду.
Курс вживання настойки воскової молі 1 месяць, потом перерва на месяць, потім можна відновити курс при необхідності. За рекомендацією вашого сімейного лікаря курс може бути інший.

Настоянка воскової молі - це загальнозміцнюючий засіб для здорових людей, який втім варто вживати всім кому більше 40 років, для покращення  роботи серця, всім хто живе у великих містах і має синдром  хронічної втоми, для підвищення життєвих сил, для студентів і спортсменів, тобто всім хто піддається високим фізичним чи розумовим навантаженням, а також для профілактики захворювань легень та гормональних порушень. Також настойку воскової молі можна рекомендувати для людей з підвищеним рівнем холестерину в крові, так як вона здатна розчиняти холестеринові бляшки.

Під час вживання настойки варто зменшити споживання жирно та солодкої їжі, відмовитись від споживання алкоголю та залізовмісних вітамінів.

Перед вживанням  профілактичних засобів рекомендуємо Вам проконсультуроватися с Вашим сімейним лікарем!

Будьте життєрадісні і здорові!!

Магазин меду Апі Світ, Україна, Київ, вул. Радунська 11, тел. (096)723-17-26